A3 Dijital | E-ticaret Pro

Sanal Mağazanıza Hoşgeldiniz.Aklınıza Takılan Soruları Yanıtladık.


Soru Sor >>
1KREDİ KARTI İLE ALABİLİRMİYİM? / TAKSİT İMKANI VARMI?
Ürünlerimizi Kredi Kartınız ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Kredi Kartı Olarak İşaretleyin. Bonus , Cardfinans, Maximum, Word ve Paraf Kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı vardır. Taksit Sayısına ve Taksit yapılacak karta göre %1 ile %1.7 arasında komisyon alınmaktadır.
2HER YIL ÖDEME YAPMAM GEREKİYORMU?
Site için sadece bir kereye mahsus ücret ödersiniz. İlk yıl teknik destek ücretsizdir. İlk yıldan sonraki tüm destek taleplerinizde teknik destek ücreti uygulaması yapılır.
3WEB SİTESİNİ İSTEDİĞİMİZ KADAR DOMAİNE KURABİLİRMİYİZ.?
Web Sitemiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra domain değişikliği yapılmamaktadır.
4SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR.?
Satın Aldığınız Web Sitesi, Ödemesini Yaptıktan Sonra 48 Saat içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatlerimiz; Hafta içi : 09:00 19:00 Cumartesi : 10:00-18:00 Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web siteleri pazartesi kuruluma başlanır.
5SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNE EK MODÜL YAPIYORMUSUNUZ?
Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılı ile veya 0538 272 38 08 numaralı telefonu arayarak. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.
6SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ.?
Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.
Teklif Alın