En hızlı müşteri kazanma yolları

0
61

En hızlı müşteri kazanma yolları ?

Müşteri bir işletmenin en önemli unsurudur.Firmamıza potansiyel müşterileri nereden buluruz.Bunun kolay cevabı tabiki internetten , peki ama nasıl ? hemen anlatalım ozaman detaylıca okuyun.Rakiplerinizden 1 adım önde olun.

 1. Öncelikle mutlaka bir google harita kaydımız olmalı. Bunun sebebi bizi arayan müşterilermiz ilk olarak internette arayacaktır.Bizim kolayca bulabilecekler.Google harita kaydı için destek almak isterseniz.A3 Dijital Web İle iletişime geçebilirsiniz. >> 
 2. Bir web sitesine sahip olmamız gerekiyor.Web siteleri googleda hızlıca bulunmamıza olanak saglar hizmetlerimizi ve referanslarımızı kolayca gösterebiliriz.
 3. Sıradaki işlem rehber kayıtları.Google kaydımız ve web sitemiz var ama hala müşteri kazanamıyorsak bu sefer ücretisz firma rehber kayıtlarına başlıyoruz.İnsanlar firma rehberlerinizi ziyaret eder ve buradan firmalara arama yaparlar.Sizin için birkaç firma rehberi listeledik. Sırasıyla kayıt olursanız büyük ölçüde fayda saglayacaksınız.

Firma Rehbeleri Listesi

ÖNEMLİ NOT : Kayıt işleminden sonra bir çok firma rehberi sizi arayarak google harita kayıt ücreti isteyecektir.Böyle bir ödeme yapmanıza gerek yok.Tamamen ücretsiz hizmetlerdir.

 • https://kimbufirma.com
 • https://www.sektordizini.com/
 • http://www.isfirmarehberi.com/
 • http://www.istanbulfirmarehber.com/
 • https://firmarehberim.com/
 • https://trfirmarehberi.com/
 • https://www.firmarehberi.tv.tr/
 • https://www.nerede360.com/bolgeler-istanbul-firma-rehberi
 • https://ankara.net.tr/
 • http://www.firmasayfasi.com/iller/istanbul/

ÖNEMLİ NOT : Kayıt işleminden sonra bir çok firma rehberi sizi arayarak google harita kayıt ücreti isteyecektir.Böyle bir ödeme yapmanıza gerek yok.Tamamen ücretsiz hizmetlerdir.

4. Google reklamları ; hala müşteri kazanamıyorsak artık google reklam verme vakti hemen google ads ye giriş yaparak reklam vermeye başlayın.Reklam konusunda destege ihtiyacınız var ise hemen websitem.a3dijital.com/iletisim adresinden iletişime geçiniz.

5. Sosyal medya reklamları ; hala müşteri kazanamıyorsak artık sosyal medya reklam verme vakti hemen facebook ads ye giriş yaparak reklam vermeye başlayın.Reklam konusunda destege ihtiyacınız var ise hemen websitem.a3dijital.com/iletisim adresinden iletişime geçiniz.

Bu adımları uyguladıkdan sonra müşterilerinizin artıgını sizde göreceksiniz.Hemen işlemleri uygulayın ve farkı görün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here