HomeGizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler metni, A3 DİJİTAL Teknoloji A.Ş. tarafından ticari faaliyet göstermek isteyen gerçek/tüzel kişilere, müşterilerle akdedilen sözleşmeler doğrultusunda e-dönüşüm ve mali müşavirlik hizmetleri başta olmak üzere ilgili hizmetlerin sunumu ve sözleşmelerin akdedilmesi aşamalarında ve/veya www.a3dijital.com alan adlı internet sitesinin (Site) ve/veya hizmetlerin sunulacağı sanal mağazalar aracılığıyla Müşteri’nin mobil cihazlarına yükleyebileceği Mukellef adlı mobil uygulamanın (Uygulama) (ayrı ayrı biri veya ikisi birlikte Platform) kullanımı sırasında herhangi bir şekilde müşterilerden elde edilen ve/veya edilecek verilerin kullanımına ilişkin hüküm ve koşullar ile verilerin işlenme şekilleri hakkında kullanıcıları aydınlatmak ve bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

A3 DİJİTAL, Müşteri Hizmet Sözleşmesi İle hizmet sunmaya başladığı müşterilerin ilişkin işlenen bilgilerin gizliliği, kullanılması ve ilgili diğer hususlarda bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler metnini benimser.

Kişisel veriler, kimliği belirli ya da belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade eder. Bu sebeple, bu metinde yer alan kişisel verilere ilişkin düzenlemeler, ilgili bilgilerin bir gerçek kişiye ait olması durumunda uygulanacaktır. İlgili bilgilerin tüzel kişilere ait olması durumunda ise bu metinde yer alan kişisel verilere ilişkin düzenlemeler dışındaki düzenlemeler uygulanır.

A3 DİJİTAL, verilerin gizliliğine önem verir ve bilgilerin saklanması konusunda şeffaf olmaya özen gösterir. Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler metni, hangi tür verilerin toplandığını, bu verilerin nasıl kullanıldığı, gerekmesi halinde bu bilgilerin kimlerle paylaşıldığı, kişisel verilerinize ilişkin hakların neler olduğu ve bu hakların nasıl kullanılabileceğini içerir.

Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler metni, Müşteri Hizmet Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır. Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler metnini onaylayan her ziyaretçi A3 DİJİTAL veya A3 DİJİTAL aracılığıyla kendisine hizmet sunan kişiler ile A3 DİJİTAL aracılığıyla bağlantı kuracağı aşağıdaki durumlarda, buradaki sınırlar dahilinde kalmak kaydıyla, kişisel ve/veya kişisel olmayan verilerinin işlenmesine, kaydedilmesine, yasal süre, üyelik süresi veya A3 DİJİTAL’n ilan ettiği/edeceği süre boyunca saklanmasına ve muhafaza edilmesine, analiz edilmesine, sınıflandırılmasına, güncellenmesine, aktarılmasına ve A3 DİJİTAL hizmetlerinin sunulabilmesi amacıyla üçüncü kişi iş ortakları ve/veya danışmanlarına bu metinde yer alan şartlarda ve bu kapsamda aktarılmasına ve onlar tarafından da bu sınırlar dahilinde işlenebilmesine açıkça izin ve onay verir.

  • Kayıt ve hizmet bilgileri: A3 dijital hizmetlerinden yararlanabilmek için, Platform’a üye olmanız gerekir. Kayıt olmak için adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve Platform’da kullanacağınız parolanızı girmelisiniz. Üçüncü şahıs hesaplarıyla (Google ya da Facebook hesabınız gibi) kayıt olmak istiyorsanız, bu kayıt esnasında ilgili üçüncü şahıs hesabının size ait olduğu bilgisini kaydederiz. Müşteri Hizmet Sözleşmesi’nden yararlanabilmek için nüfus cüzdanı fotokopisi, ticari merkezinin adres bilgisi veya kira sözleşmesi yahut o adresin sizin ticari merkeziniz olduğunu gösterir verileri de bizimle paylaşmanız halinde kaydederiz.
  • Fatura bilgileri:A3 Dijital’e ödeme yaparken ad-soyad, adres, e-posta adresi, ticaret unvanı, vergi dairesi ile vergi numarası bilgiler ve seçtiğiniz ödeme türüne ait finansal bilgiler (kredi kartı numarası, son kullanım tarihi, banka hesap numarası gibi) gibi fatura ayrıntılarını sağlamanız gerekmektedir.
  • Muhasebe verileri: Platform aracılığıyla A3 DİJİTAL in sizlere hizmet sunabilmek için anlaşmalı olduğu ön muhasebe programlarına erişiminiz bulunmaktadır. Bu ön muhasebe programlarına eklediğiniz faturalar, faturalara ilişkin bilgiler, ticari işletmenize ilişkin borç-alacak tutarları, düzenlediğiniz/düzenleyeceğiniz faturalara ilişkin bilgiler, cari hesap bilgileriniz, paylaştığınız takdirde hesap bilgileri, nakit akışı bilgileri ve müşterilerinizin bakiyeleri gibi bilgileri edinebiliriz.
  • Değerlenmesini veya incelenmesini istediğiniz hizmet verileri: A3 DİJİTAL üzerinden tedarik etmek istediğiniz hizmete ilişkin girmiş olduğunuz bilgiler, değerlendirilmek üzere A3 DİJİTAL altyapısına kaydedilir ve daha sonraki aşamalarda sizlere daha iyi hizmet sunmak üzere kullanılır.
  • İsteyerek paylaştığınız diğer veriler: Başka bağlamlarda gönderdiğiniz kişisel bilgi ya da verileri saklayabiliriz.
  • Kullanım verileri: Hizmetlerimize her başvurduğunuzda, hakkınızda kullanım verileri toplanır. Platform’u ziyaret ettiğiniz, neleri tıkladığınız, bu eylemleri ne zaman gerçekleştirdiğiniz, vb. veriler buna dahil olabilir. Ayrıca, günümüzdeki birçok web sitesi gibi ağ sunucularımız da günlük dosyaları tutar; bu dosyalar bir aygıtın onlara her erişiminde veri kaydeder. Günlük dosyaları; kaynak IP adresleri, internet hizmeti sağlayıcıları, sitenizde görüntülenen dosyalar (örn. HTML sayfalar, grafikler, vb.), işletim sistemi sürümleri ve zaman damgaları gibi her bir erişimin mahiyetine ilişkin verileri içerir.
  • Aygıt verileri: Hizmetlerimize erişmek için kullandığınız aygıt ve uygulamalardan, IP adresiniz, işletim sistemi sürümünüz, cihaz türünüz, sistem ve performans bilgileriniz ve tarayıcı türünüz gibi veriler toplanır.
  • Üçüncü şahıslardan bilgi: Üçüncü şahısların bilgilerinizi bizimle paylaşmasına izin verirseniz, o üçüncü şahıslardan sizinle ilgili kişisel bilgileri ya da verileri toplayabiliriz. Örneğin; A3 DİJİTAL’e Google hesap detaylarınızla kayıt olma ve giriş yapma seçeneğini kullanırsanız giriş bilgileriniz Facebook tarafından doğrulanır; biz sadece A3 DİJİTAL hesabınızın Facebook hesabınıza bağlanmasına izin vererek Facebook hesabınız hakkında bizimle paylaşmayı açıkça kabul ettiğiniz bilgileri toplarız.

Bu metinde belirtilmeyen kişisel verileriniz için A3 DİJİTAL veri sorumlusu sıfatını haiz değildir. Burada yer almayan kişisel verileriniz için ilgili hizmeti sunan A3 DİJİTAL iş ortağı veri sorumlusu olup mevzuat uyarınca her türlü sorumluluk iş ortağına aittir.

A3 Dijital Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Olarak Sizlere Web Tasarım – Yazılım -Sosyal Medya – Dijital Pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz.

İletişim

© 2023 Web Yazılım ve Seo Hizmetleri A3 Dijital. Tüm Hakları Saklıdır.