Doğum Haritası Ücretsiz

Doğum Haritası Natal Harita

Ücretsiz doğum haritası (natal harita) oluşturmak için aşağıda listelenen bazı popüler siteler bulunmaktadır. Bu siteler, doğum tarihiniz, saat ve konum bilgilerinizi kullanarak kişisel astrolojik haritanızı ücretsiz olarak hazırlamanıza yardımcı olabilir:

Doğum Haritası

Doğum Haritası

  1. AstroSeek (https://www.astro-seek.com/): AstroSeek, doğum haritası oluşturmanın yanı sıra çeşitli astrolojik analizler sunar. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve oldukça kapsamlıdır.
  2. AstroSeek Children (https://child.astro-seek.com/): AstroSeek’in çocuklar için özel bir sürümüdür. Çocukların doğum haritalarını oluşturmak için kullanışlıdır.
  3. Cafe Astrology (https://cafeastrology.com/): Cafe Astrology, ücretsiz doğum haritası oluşturmanın yanı sıra astrolojik yorumlar ve bilgiler sunar.
  4. Astrodienst (Astro.com) (https://www.astro.com/): Astrodienst, ücretsiz doğum haritası oluşturma konusunda popüler bir kaynaktır ve kapsamlı bir astroloji veritabanına sahiptir.
  5. Horoscopes Within (https://horoscopeswithin.com/): Horoscopes Within, ücretsiz doğum haritası ve günlük, haftalık veya aylık burç yorumları sunar.
  6. AstroMatrix (https://astromatrix.org/): AstroMatrix, kişisel doğum haritası oluşturmanıza ve astrolojik analizler yapmanıza yardımcı olur. Temel sürümü ücretsizdir.
  7. Astro-Seek.com.tr (https://astro-seek.com.tr/): Türkçe bir sürüm sunan AstroSeek alternatifidir ve doğum haritası oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Not: Astroloji kişisel inançlara dayalı bir alandır ve bilimsel bir temele dayanmamaktadır. Bu nedenle, doğum haritası oluşturma ve astrolojik yorumlar konusunda kişisel inançlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre hareket etmelisiniz.

Natal harita

Natal harita

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A3 Dijital Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri Olarak Sizlere Web Tasarım – Yazılım -Sosyal Medya – Dijital Pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz.

İletişim

© 2023 Web Yazılım ve Seo Hizmetleri A3 Dijital. Tüm Hakları Saklıdır.